Služby - kamery, bezpečnostné systémy

Produkty od spoľahlivých dodávateľov

Zabezpečujeme komplexný balík služieb pre zabezpečenie domu - rodinného, bytového. Montáže a servis zabezpečujeme aj firmám. Odborne posúdime stav bezpečnosti objektu a poskytneme vám konzultáciu pre efektívne zabezpečenie. Z ponuky produktov vám vyberieme najvhodnejší variant, zabezpečíme inštaláciu, naprogramovanie systému podľa požiadaviek a testovanie prevádzky. Tu však naša práca nekončí, radi zaškolíme vašu obsluhu a zabezpečíme nie len záručný, ale aj následný pozáručný servis.


Proces bezpečnosti

Zabezpečujeme celý proces ochrany zdravia, bezpečia a majetku

odborne

01.

Odborné posúdenie bezpečnosti
odborne

02.

Konzultácia
odborne

03.

Inštalácia a programovanie
odborne

04.

Skúška prevádzky
odborne

05.

Zaškolenie obsluhy
odborne

06.

Záručný a pozáručný servis

Odborné posúdenie bezpečnosti
do 72 hodín

Overené posúdenie bezpečnosti a odhad možného rizika. Licencovaní pracovníci vás navštívia do 72 hodín a navrhnú opatrenia pre čo najefektívnejšie zabezpečenie objektu.

Nechajte si poradiť Kontaktujte nás

Máte záujem o kamerové, bezpečnostné alebo sledovacie systémy? Obráťte sa na nás. Radi vám poskytneme konzultáciu a cenovú ponuku.


icon

+421 903 508 808

icon

+421 343 903 560

icon

safehome@safehome.sk

icon

L. Novomeského 1350/108 905 01 Senica
  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky.
  Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  arrow

  Dodávatelia

  Spoľahliví dodávatelia

  Dodávateľ zabezpečovacích systémov, s ktorými získate prehľad, čo sa doma deje, aj keď tam práve nie ste. 30 rokov skúseností stojí za inovatívnymi a jednoducho ovládateľnými produktami.


  Poskytovateľ riešení pre IoT, s hlavným zameraním na technológie kódovania zvuku, videa, spracovanie obrazu ako aj súvisiace ukladanie údajov, ktoré sú ovládané jednoduchým systémom.


  Systémy pre bezpečnejšiu spoločnosť a inteligentnejší život. Inteligentné IoT riešenia pre mestské prevádzky, väčšie spoločnosti a konečných spotrebiteľov.


  referencie

  Zabezpečení klienti

  Four design factory s.r.o.

  Senica


  4DF sme zabezpečili IP kamerovým systémom s rozlíšením 8 Mpx. Okrem toho sme inštalovali zabezpečovací systém Jablotron s otváraním sekčných brán prostredníctvom mobilného telefónu a prepojili firemnú sieť s Wifi pokrytím kancelárskych a výrobných priestorov.


  Kamerové systémy

  Prístupové systémy

  Zabezpečovacie systémy

  newsletter

  Buďte informovaní o najnovších bezpečnostných riešeniach