Zabezpečovacie systémy

Pri zabezpečovaní ochrany Vašich blízkych a majetku pracujeme s technikou značky JABLOTRON, ktorá prináša tie najmodernejšie riešenia. Zabezpečovací systém JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém na ochranu objektov, vhodný pre obytné priestory, ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne a pod. Dokáže nahlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a ďalšie riziká.
zabezpecovacie-systemy

Systém JABLOTRON 100 ponúka aj domácu automatizáciu, teda ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom.

Jeho ústredňa má vstavaný GSM/GPRS/LAN komunikátor, ktorý umožňuje hlasovú SMS alebo GPRS komunikáciu s koncovými užívateľmi či strediskami PCO. Je vybavený pamäťovou kartou pre uschovanie viac ako milión udalostí, ponuku hlasových správ aj ukladanie snímkov z foto PIR detektorov.

Vďaka revolučnému a skutočne ľudskému systému ovládania je prvým alarmom, ktorému budete ihneď rozumieť. Jeho Webová samoobsluha zabezpečí, že sa k nemu ľahko dostanete z Vášho počítača či smartfónu, nech ste kdekoľvek. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať, radi Vás bližšie oboznámime s technickými parametrami zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100.

Spokojní zákazníci a ich skúsenosti s našimi zabezpečovacími systémami

Fotky z našich
montáží

Potrebujete pomoc so zabezpečením Vašej domácnosti či firmy?
Kontaktujte nás!

Vaše osobne údaje spracúvame za účelom vybavenia Vášho dopytu. Viac info tu.