Blog / Zabezpečovacie systémy /

Inteligentná domácnosť so značkou JABLOTRON. Čo všetko má v ponuke?

Zabezpečovacie systémy

21. 1. 2022

Inteligentná domácnosť so značkou JABLOTRON. Čo všetko má v ponuke?

Dnešná „smart doba“ prináša so sebou mnoho zaujímavých technológií aj v oblasti zabezpečenia a ochrany príbytkov. Je prirodzené, že bezpečie a zdravie svojej rodiny či majetku si chceme chrániť. Cítiť sa vo svojom domove skutočne príjemne a bez obáv je naozaj dôležité.

Aj v našej firme robíme všetko preto, aby sme vám prostredníctvom prvotriednych technológii dokázali zaistiť tento pocit. Za takmer 10 rokov pôsobenia v oblasti zabezpečovacej techniky, prístupových systémov aj senzorického osvetlenia sme prešli mnohými realizáciami, montážami a servismi. Portfólio našich služieb upravujeme a rozširujeme tak, aby sme čo najlepšie naplnili potreby klientov.

Medzi naše technologické stálice, overené spokojnými zákazníkmi, patria aj produkty značky JABLOTRON. Sme dodávateľom a partnerom tejto značky na západnom Slovensku, ktorá prináša skutočne ľahké a inteligentné ovládanie bytov, rodinných domov, chát, firiem či akýchkoľvek iných objektov, a to aj na diaľku cez užívateľsky sympatickú aplikáciu MyJABLOTRON.

Je z čoho vyberať

Ponuka produktov JABLOTRONU je naozaj široká. Od alarmov, cez autosortiment, týkajúci sa zabezpečenia a monitoringu vozidiel, až po inteligentné vykurovanie a ventiláciu domu, ovládanie svetiel, garáže či zavlažovanie trávnika na diaľku, nevynímajúc monitoring dychu vášho bábätka. Značka a jej vývojári sa tak skutočne snažia o kvalitné zaistenie ochrany zdravia a bezpečnosti celej rodiny aj majetku.

Skutočne smart riešenie

S technológiami JABLOTRON budete mať všetko vo vašom domove pod palcom. Ak budete chcieť, môžete si nastaviť aj to, v ktoré dni a v ktoré časy sa majú jednotlivé zariadenia zapínať či vypínať. Jednoduchým plánovaním tak zaistíte osvetlenie chodníka pri svojom dome či spustenie podlahového vykurovania. Akcie môžete naplánovať aj postupne za sebou, čo znamená, že po vypnutí alarmu sa postupne rozsvietia svetlá, po ktorých sa následne spustí hudba. Skutočne smart, čo poviete? To však nie je všetko.

S pomocou GSM ovládača a hlásiča môžete na diaľku vo vašej chate či garáži napr. ohriať vodu v bojleri. Zároveň budete včas upozornený na požiar alebo haváriu vody. Informácie dostanete prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON alebo SMS.

JABLOTRON v našej ponuke aj s profesionálnou montážou

Keďže sme partnerom a dodávateľom tejto značky na západnom Slovensku, vieme pre vás zabezpečiť mnohé z jej spomínaných inteligentných zariadení spolu s profesionálnou inštaláciou. Vykonávame montáže alarmov, kamerových systémov, inteligentného ovládania domov, ako aj kúrenia. V našej ponuke nájdete tiež služby týkajúce sa montáže kvalitných audio/ video vrátnikov, senzorického osvetlenia či prístupových systémov.

V prípade otázok či záujmu o konzultáciu nám môžete napísať. Radi vám na vaše otázky odpovieme a nájdeme spolu s vami to najlepšie riešenie pre ochranu vášho domova.

Chcem alarm od profesionálov

Kontak

Zabezpečovacie systémy

21. 1. 2022

Zdielať článok

newsletter

Buďte informovaní o najnovších bezpečnostných riešeniach